Основною умовою сталого розвитку сучасного суспільства є безпека громадян. Не дивно, що й освітяни у своїх діях піклуються, перш за все, про створення безпечного освітнього середовища.
Забезпечення конфіденційності й захисту особистої інформації викладачів та студентів, надання студентам доступу до корисної навчальної інформації з обмеженням доступу до небезпечного та неправдивого контенту, організація безпечного спілкування — все це завдання захищеного інформаційно-освітнього середовища. Безпечне освітнє середовище можна організувати за допомогою цифрових інструментів Google.
Створення та розвиток такого безпечного освітнього середовища відповідає основним положенням концепції цифрового добробуту. Положення концепції дає уявлення про те, як збалансувати своє життя між онлайн та офлайн активностями, розвивати свої цифрові навички. Застосовувати цифрові технології для того, щоб робити життя кращим, а виконання обов’язків простішим.
Концепція може бути реалізована через раціональне використання цифрових інструментів Google. Це дає можливість підвищити продуктивність роботи, ефективно використовувати технології для навчання та роботи в онлайн-просторі.
Ознайомитись з основними положеннями концепції цифрового добробуту та цифровими інструментами Google, що дають можливість їх реалізувати можна переглянувши запис вебінару «Конфіденційність, безпека і захист інформації у використанні цифрових інструментів Google».
Освітяни, які дбають про свою цифрову безпеку, зможуть дізнатись про:
- налаштування конфіденційності та безпеки персонального облікового запису;
- функції та можливості Google Календаря;
- організацію співпраці засобами Google Документів;
- створення та управління безпечним освітнім середовищем на основі Google Workspace for Education;
- особливості використання та можливості цифрових інструментів, доступних з корпоративного облікового запису;
- відповідальне ставлення учасників освітнього процесу до безпеки в межах закладу освіти;
- конфіденційність та безпеку при використанні пристроїв із Chrome OS;
- освітній хаб «Google Знання»;
- освітній ресурс «Навчайте, де б ви не були».
Безумовно, уважні учасники, не залишаться без подарунків! Освітяни, які успішно складуть підсумкове тестування отримають безплатний сертифікат на 2 години підвищення кваліфікації.
Тест можна знайти тут.
Немає коментарів:
Дописати коментар