18 липня, 2022

Цифрові інструменти Google для освіти

 


Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.

Базовою тренінговою платформою навчального курсу є суб'єкт підвищення кваліфікації - Академія цифрового розвитку.

Протягом року для закладів освіти, педагогічні колективи яких успішно завершили навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, отримають спеціальний статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education” / Google for Education Participating School.

Тривалість серії тренінгів: протягом 4 тижнів. Для забезпечення участі всіх освітян передбачено 12 навчальних сесій, кожна з яких розпочинає роботу з наступного місяця.


Як відбуватиметься навчання:

дистанційно, учасники будуть отримувати завдання у захищених віртуальних навчальних кімнатах Google Класів, де забезпечено ефективний зворотний зв’язок через супровід і консультації тренерів у приватних коментарях. До кожної теми буде публікуватися запис лекції, організована додаткова консультація через відеоконференції в Google Meet, під час яких кожен учасник отримує можливість поставити питання тренеру наживо, продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

Чому будуть вчити:
як організувати ефективну взаємодію між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google, які особливості та переваги Google Workspace for Education, як працювати з обліковим записом закладу освіти на різних пристроях: за допомогою комп’ютера і мобільного пристрою. У базовому рівні освітяни навчаться організовувати ефективний освітній процес за допомогою мобільних пристроїв у будь-яких умовах і формах навчання. Для будь-якої операційної системи персонального комп’ютера зможуть створити та підтримувати персональне інформаційне середовище викладача закладу освіти у вебпереглядачі Google Chrome. Особлива увага буде приділятися організації дистанційного навчання: як підготувати завдання у віртуальних кімнатах, зібрати учнівські/студентські роботи, залучити до захищених відеозустрічей, організувати автоматичне імпортування оцінок, вести електронні журнали, надсилати звіти для опікунів, формувати звіти для керівництва, використовувати можливості різних пристроїв для захищеного освітнього процесу онлайн.

Немає коментарів:

Дописати коментар